Podsumowanie na blogu prawnym Natalia Nuutinen 2022

Podsumowanie roku na blogu 2022

Po dwuletniej przerwie porównałam swoje wyniki blogowe do roku 2020 i liczby osób, które do mnie zaglądają, które komentują i podpowiadają nowe tematy artykułów przyprawia mnie o zawrót głowy. Kto by pamiętał że na początku bloga w 2018 r. czytało mnie …..18 osób.

Statystyki i odwiedziny

Moje artykuły w 2022 r. były czytane przez uwaga: 72.317 tysiące osób! To ponad dwa razy więcej niż w 2021 r. Wow. Dziękuję, naprawdę nie wiem co powiedzieć.

Polska, Niemcy, Wielka Brytania i Holandia to kraje z których najczęściej do mnie trafiacie. Ale odwiedzają mnie czytelnicy z tak odległych zakątków jak Tanzania, Seszele czy Kolumbia. (Hej! zostawiajcie po sobie ślad w sekcji komentarzy. Zawszę chętnie dowiaduję się skąd do mnie piszecie).

Od ostatniego podsumowania blogowego z 2020 r. moja średnia pozycja w google awansowała z 56 miejsca na 11 a na aż na 81 haseł w wyszukiwarce google znajduję się na pierwszym miejscu. To niesamowite wyniki, które bardzo mnie cieszą bo oznaczają, że mój mój trud włożony w pisanie bloga o prawie się opłaca, bo pomaga realnym ludziom z realnymi problemami.

Najchętniej czytane artykuły

Czytacie też o problemach z uporczywym sąsiadem, pobieracie mój poradnik o sądowym nakazie leczenia odwykowego a także sprawdzacie swoje klauzule informacji poufnych z moimi wytycznymi.

Zmiany na blogu

W 2022r. blog został przeniesiony na nowy serwer, przez co niektóre artykuły utraciły swoje okładki i zmienił się nieco wygląd. Jednak styl pozostał ten sam. Ma być jasno i przejrzyście.

Dodatkowo pod tytułem każdego artykułu znajduje się informacja z szacowanym czasem na przeczytanie artykułu. Myślę, że to pomocna funkcja.

Blog wciąż można subskrybować poprzez newsletter ale i dodać do swojego czytnika kanałów RSS- dzięki czemu można być na bieżąco z nowymi publikacjami.

Nowe kanały w social mediach

W tym roku łatwiej podejrzysz co u mnie słychać. Wciąż działają 4 aktywne kanały na których ogłaszam nowe posty, zmiany w prawie, aktualne wydarzenia i zapisy lub po prostu zabieram głos w ważnych sprawach. Znajdziesz mnie na :

  1. Facebooku – link @natalianuutinen.fanpage
  2. Instagramie – link @natalia.nuutinen
  3. Twitterze – link @nuutinennatalia
  4. Youtube – tu będzie mnie więcej – link @mecenas.nuutinen

Możesz też:

  1. Dodać stronę do zapisanych w przeglądarce – naciśnij ikonę dzwoneczka po lewej stronie przeglądarki (pojawia się na komputerach),
  2. Dodać kanał RSS bloga do swojej listy na Feedly – natalianuutinen.eu/feed

Kierunek na 2023 rok

Na blogu pojawi się więcej poradników prawnych do pobrania – jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach ale też treści bardziej osobistych o sposobie bycia, wydarzeniach kulturalnych w których warto uczestniczyć i wartościach typowo polskich, systemie i klasie wyższej.

Aktualny wygląd konta na instagramie:

Instagram-feed-2023

Jak zawsze polecam pozostawiać w sekcji komentarzy swoje pytania lub podpowiedzi z tematem na następny artykuł i zalecam aby zapisać się na powiadomienia o nowych postach przez newsletter – link lub powiadomienia push z przeglądarki (wciskając ikonkę dzwoneczka na dole strony)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top