Witaj na mojej stronie

Witaj na mojej stronie. Ta strona powstała w celu informowania o oficjalnej działalności mec. Natalii Nuutinen, szczególnie o publikowanych pracach naukowych, udziale w ważnych wydarzeniach i działalności społecznej a także publikowaniu własnych opinii o bieżących wydarzeniach, krytycznym spojrzeniu na wymiar sprawiedliwości i dzieleniu się z czytelnikami wiedzą i praktycznymi wskazówkami zebranymi w ciągu 10 lat własnej praktyki prawnej.

mec. Natalia Nuutinen, LLM | r.pr.

BIO

Natalia Katarzyna Nuutinen nee Kowalonek

Prawnik, radca prawny wpisany na listę OIRP Toruń, pod numerem Tr-1273

Magister prawa LLM | Licencjat stosunków międzynarodowych BA

Absolwentka wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,

Stypendystka rektora za wybitne wyniki w nauce.

Praktykuje w dziedzinie prawa cywilnego i procesowego. Prowadzi własną kancelarię w której świadczy usługi pomocy prawnej w tym: konsultacje online, analizy umów, sporządzanie indywidualnych projektów pism procesowych w tym pozwów, ponagleń, i odwołań.

Zawodowo legal counsel doradzający firmom notowanych na giełdzie w zakresie prowadzenia polityki prywatności, ochrony tajnych informacji, umów o zachowaniu poufność NDA, sporządza i opiniuje umowy cywilne i gospodarcze.

Od wczesnych lat mocno zaangażowana w działalność społeczną i publiczną.

Disclaimer

Choć blog prowadzony jest przez prawnika i profesjonalnego radcę prawnego to artykuły publikowane na nim mają cel opiniotwórczy i publicystyczny i nie stanowią pomocy prawnej w rozumieniu ustawy o radcach prawnych. Czytelnik mający problem z prawem powinien skonsultować się prywatnie z prawnikiem, aby udzielona mu pomoc prawna była objęta tajemnicą zawodową i obowiązkowym ubezpieczeniem. Oferta konsultacji mojej kancelarii znajduje się na stronie: nuutinen-kancelaria.eu a pełna lista radców prawnych: KIRP.pl

Scroll to Top