Podsumowanie na blogu prawnym 2020

Podsumowanie roku na blogu 2020

Statystyki i odwiedziny

Moje artykuły były czytane ponad 2 tys. razy! Polska, Niemcy, Wielka Brytania i Holandia to kraje z których najczęściej do mnie klikacie. Ale odwiedzaliście mnie także z Konga, Indii i Svalbardu! Dzięki i wow! Moja średnia pozycja w google awansowała z 56 miejsca na 23. Na aż na 11 haseł znajduję się w wyszukiwarce w top10. Ale to wciąż początkujący blog i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i dołączysz do grona stałych czytelników.

Pamiętaj, że zawsze możesz mi zostawić komentarz pod artykułem, czytam wszystkie a dzięki temu wiem gdzie coś dopowiedzieć, na czym bardziej się skupić lub co ulepszyć.

Najchętniej czytane artykuły

Chętnie też wpadacie na moje propozycje seriali na Netflixie, prawniczych i nie tylko.

Czy jestem zaskoczona popularnością tych artykułów? Niestety nie i moje obserwacje potwierdzają doniesienia z telewizji. Ostatnio powstał duży reportaż jak to podczas pandemii koronawirusa wzrósł problem alkoholowy i przemoc domowa. Jako autor staram się być blisko tam gdzie czytelnicy faktycznie mają problem.

Nowe kanały w social mediach

W tym roku łatwiej do mnie dotrzesz. Uruchomiłam aż 4 łatwe sposoby aby zostać na bieżąco z nowymi artykułami na blogu. Znajdziesz mnie na :

Możesz też:

  • Dodać stronę do zapisanych w przeglądarce – naciśnij zielony dzwoneczek po lewej stronie (pojawia się na komputerach),
  • Dodać kanał RSS bloga do swojej listy na Feedly – natalianuutinen.eu/feed

Konto na instagramie:

Kierunek na 2021 rok

W 2021 r czyli już za kilka dni spodziewajcie się wciąż fajnych prawniczych i lifestylowych wpisów na blogu. Moje prawnicze zainteresowania wędrują wszędzie tam gdzie dzieje się krzywda, niesprawiedliwość lub tracone szanse. Lifestylowo piszę o wygodzie, bliskości i komforcie, sposobach spędzania wolnego czasu, przydatnych narzędziach i programach, podróżach i życiu w stylu slow life i fińskim hygge.

Zostań ze mną na dłużej i dodaj moje konto na facebooku do obserwowanych – link, tam najszybciej pojawiają się zajawki nowych tekstów.

A już teraz życzę miłych Świąt BN, owocnych podsumowań roku i utrzymania postanowień w przyszłym roku. Te Święta będą inne niż wszystkie i tym bardziej zadbaj o siebie, o to co czytasz, bo to zostaje z Tobą na zawsze.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top