Wartościowe seriale Netflix

Cześć czytelniku,

wartościowe seriale netflix to przede wszystkim te seriale, które na długo zapadły mi w pamięć. Więc jeśli szukasz coś wartościowego do obejrzenia w weekend to sprawdź te 3 propozycje.

Może spodoba ci się także lista fińskich seriali – link i popularna na blogu lista wartościowych seriali na jesień 2020 – link.

Wartościowe seriale netflix

Kalifat

\"Kalifat

Wciągająca szwedzka produkcja o islamskich nastolatkach marzących o przeprowadzce do państwa islamskiego i policjantce, która próbuje je z piekła wyciągnąć. Ktoś przypłacił to życiem, i to ktoś komu najbardziej zależało na ucieczce z kalifatu. Serial otwierający oczy i wzbudzający niepokój na wiele dni.

Kraj imigrantów

\"wartościowe

W jednej chwili tata wracający z pracy w drugiej zakuty w kajdanki imigrant prowadzony do ośrodka tymczasowego urządzonego w więzieniu. Nikt nie wie, ile tak naprawdę spędzi tam czasu. Dramat rodzin, dramat Amerykanów i ich wizji społeczeństwa i sprawiedliwości. Gdy pozna się proces jak deportacja wygląda naprawdę, jak adwokaci nie wiele mogą pomóc, ciężko z tym przejść do porządku dziennego.

Trailer – link

Obrzydliwie bogaty. Wartościowe seriale netflix

\"Co

Obrzydliwie bogaty to pokręcona historia jednego męża bogatej żony, opowiedziana w formie mini dokumentu. Kiedy fakty o postępowaniu głównego bohatera wyszły na światło dzienne, ciężko uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się obok nas w XXI wieku. Jest jeszcze wiele powodów dlaczego ten serial trafił na moją listę wartościowe seriale netflix ale obejrzyj go sam i wyrób sobie zdanie. Dowiesz się jak Jeffrej został pochwycony i czy sprawiedliwości stała się zadość.

Dodatkowo sprawdź także artykuł o wciągających, fińskich serialach na netflixie – tutaj link.

\"\"

Polub artykuł

Przeczytaj także

Disclaimer

Zdjęcia pochodzą z Internetu, ze strony netflixa, wszystko podlinkowane.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top