3 Netflix seriale prawno-kryminalne, które wciągnął Cię bez reszty

Słyszałeś/-aś o nowej modzie na true crime? Co to takiego? To seria podcastów lub wideo tworzonych przez internautów w celu przeprowadzenia prywatnych śledztw prawdziwych historii kryminalnych i omówienia kilku możliwych scenariuszy wydarzeń. Na polskim youtubie możesz posłuchać np. w Arpiwum X lub Piąte nie zabijaj.

Dziś mam dla Ciebie propozycję 3 mini seriali dokumentalnych, prawno – kryminalnych, które wciągnął Cię bez reszty. Zaczniemy od dyrektora Międzynarodowego Funduszu Walutowego, poprzez początek ery seryjnych morderców w USA aż po niedoszłego prawnika grasującego wśród studentek campusu uniwersyteckiego.

Netflix seriale kryminalne oparte na faktach

\"\"/

1. Pokój 2806

Niezależnie czy zgadzasz się z opinią, że sławnym osobom można więcej lub nie to obejrzyj ten serial i zobacz od środka jak wiele i czemu uchodzi im na sucho. \”Chciałabym zgłosić gwałt w Hotelu Sofie\” zgłasza pokojówka. Jeszcze nie wie, że dziadkiem który ją napadł jest dyrektor Międzynarodowego Funduszu Walutowego we własnej osobie.

\"\"/

2. The Night Stalker

Nie wiem czy nazwa oddaje grozę i pełen obraz tego człowieka. Śledzczy podczas przesłuchania miał wrażenie, że podejrzany zaraz zacznie lewitować. Wyznawca szatana podczas procesu sądowego adorowany przez amerykanki przez wiele lat uniknął skazującego wyroku a ma na swoim koncie zabójstwa, gwałty na 80 -latkach i porwania dzieci.

\"\"/

3. Taśmy Teda Bundy\’iego

Kręci, lawiruje, za nic nie przyzna się do winy. Z sądu wyskakuje oknem, z więzienia poprzez szyb wentylacyjny. Zabójczo pewny siebie, gwałci i morduje w 6 stanach USA. Wpada, bo zawsze wybiera podobny typ urody dziewczyn z campusów uniwersyteckich. Dziennikarz piszący jego biografię wyznał, że pojął, że Ted Bundy (cóż za ironia z tym imieniem) zaczyna wyjawiać prawdę, gdy jego oczy zmieniły kolor z niebieskich na czarny.

Netflix seriale kryminalne

Obejrzyj także seriale na Netflixie z klimatycznje Finlandii – link https://natalianuutinen.eu/netflix-finskie-seriale/

Hej a czy ty masz jakiś serial do polecenia do obejrzenia dla prawnika?

Czekam na propozycje w komentarzach pod tekstem 😉

Netflix seriale kryminalne

Przeczytaj także

\"\"

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top