Netflix wciągające seriale z klimatycznej Finlandii

Netflix co obejrzeć

Jeśli zastanawiasz się co dobrego obejrzeć w najbliższy piątkowy wieczór na Netflixie to w tym tygodniu postaw na te dwa Netflix wciągające seriale które ja obejrzałam niemal jednym tchem. Charakterystyczny klimat fińskich produkcji wciągnie Cię na maksa.

Netflix wciągające seriale

\"\"/

Deadwind Netflix

Wielkie marzenia, wielkie projekty i gigantyczne pieniądze w jednym z najbogatszych i najbardziej zaawansowanych technicznie krajów na świecie. Jednak tę jedną inwestycję przekreśliło znalezienie ciała ofiary trzymającej białe kalie w dłoniach. Kto był zamieszany w morderstwo? Właściciel luksusowego osiedla, mąż który powinien być pierwszym podejrzanym a może Ci zatapiający dziwne beczki na dnie kopalni?

Obiecuję, główna aktorka odegrała naprawdę świetną rolę.

Deadwind na netflixie – link

\"\"/

Bordertown Netflix

Ten serial to ostatnio mój ulubiony. Średniej wielkości miasteczko na granicy fińsko – rosyjskiej i jego potyczki kryminalne z siłami specjalnymi FSB w tle.

Główna postać to dowodzący Sarjonen, który praktykuje wyjątkowo skuteczną ale niezoruzumiałą dla innych metodę interpretacji.

Odcinek \”Doll house\” zupełnie rozwalił system. Jest inny niż wszystko co widziałam do tej pory. Polecam 5/5

Bordertown na netflixie – link

Polski serial netflix. Bonus

\"\"/

W głębi lasu Netflix

Jako bonus łapcie znakomity polski serial. Powodem dlaczego awansował na miano: netflix wciągające seriale to to, że W głębi lasu to od pierwszych chwil porażająca historia, której zakończenia nie wiem czy chciałam poznać. A teraz? Teraz czekam na kontynuację. Mam przeczucie, że jest w tej historii jeszcze coś do opowiedzenia.

p.s. Kadonneet to po fińsku tytuł tego serialu.

Prawnicze seriale na Netflix

W następnym odcinku poznasz fajne wciągające prawnicze seriale na netflixie, a w szczególności jeden, który polubili chyba wszyscy prawnicy w Polsce 😉 Zajrzyj na mój instagram – link @natalia.nuutinen, aby nie przegapić.

\"\"

Sprawdź inne propozycje z kategorii netflix wciągające seriale -LINK

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top