Podsumowanie roczne na blogu prawniczym 2023

Podsumowanie roczne na blogu prawniczym 2023

To już czwarte podsumowanie roczne na blogu ! Dziękuję że tak tłumnie mnie czytacie. za każdy komentarz czy polubienie postach w social mediach. A teraz przyjrzyjmy się liczbom, bo te jak zawsze są zachwycające!

Statystyki i odwiedziny

W moje artykuły klikało w Google 2023 r. uwaga 69, 2 tys, osób!

Czytaliście mnie aż z 68 różnych krajów, w tym takich jak Paragwaj, Kenia czy Taiwan. Najwięcej czytelników wyświetla mojego bloga jednak w Polsce, w Anglii i Niemczech. Pozdrawiam was wszystkich.

Od ostatniego roku mój blog utrzymał swoją pozycję w Google na 10/11 miejscu a aż 48 moich stron znajduje się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google.

Najchętniej czytane artykuły

Najchętniej czytane strony TOP3: 1. nękanie przez sąsiada 2. pozew o zniesławienie ze wzorem oraz 3. konsekwencje prawne oczerniania .

Najrzadziej czytane artykuły

To ten o 1. opłacalności droshippingu 2. o gigantycznych kosztach prawnych meghan markle w sprawie przeciwko tabloidom i 3. o odpowiedzialności cywilnej blogera za publikowanie w Interencie teksty i wystąpienia.

Aktywne kanały w social mediach na 2024 rok

  1. Facebook – link @natalianuutinen.fanpage
  2. Youtube – tu będzie mnie w tym roku więcej – link
  3. Instagram kancelarii – link (tu będzie mnie w tym roku mniej)

Subskrybuj także

  1. Powiadomienia push – naciśnij ikonę dzwoneczka po lewej stronie przeglądarki (pojawia się na komputerach),
  2. Kanał RSS bloga na Feedly – natalianuutinen.eu/feed
  3. Zapisz się na newsletter – https://natalianuutinen.eu/newsletter/

Co nowego na blogu

Pojawiło się wiele nowych zakładek w menu strony (i nowe zdjęcie profilowe) w tym:

Zapisy na webinary, szkolenia i ebooki.

Biogram z opisem specjalizacji i uprawnień zawodowych w tym możliwością współpracy.

Możliwość zapisów na nowy typ porad prawnych: online i e-mail.

Zapraszam do sprawdzenia nowości.

P.S. Zachęcam do pozostawiania w sekcji komentarzy pod każdym artykułem swoich pytań lub podpowiedzi z tematem na następny artykuł i zalecam aby zapisać się na powiadomienia o nowych postach przez newsletter – link lub powiadomienia push z przeglądarki (wciskając ikonkę dzwoneczka na dole strony) lub na profilu na facebooku -Natalia Nuutinen -konsulracje prawne.

Przypominam o disclaimerze blogowym. Mimo, że jestem prawnikiem to publikowane przeze mnie artykuły, wideo itp. nie stanowią porady prawnej a powstają jedynie w celach edukacyjnych lub opiniotwórczych. Jeżeli chcesz skorzystać z porady prawnej umów się na konsultacje online – link

O czym chciałbyś/ -ałabyś poczytać na moim kanale na Instagramie?

Pozdrawiam wszystkich moich czytelników i życzę wszystkiego dobrego w 2024 r.

A plany na 2024 r.?

Więcej treści wideo, mniej instagrama i facebooka. W sprzedaży pojawią się pierwsze szkolenia dla osób 1.chcących uniknąć przymusowego leczenia alkoholowego, 2.borykających się ze zniesławieniem i 3. złymi umowami. Tym samym zakończę publikację w kategorii przymusowego leczenia w której pojawiło się niemal 20 artykułów eksperckich a postawię mocniej na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie problemów z umowami np. z podwykonawcami, na usługi, na zamówienia itp. Chciałabym zacząć publikować w kategorii lifestyle: z poradami w zakresie produktywności, prezencji, argumentacji, spędzania wolnego i fajnych miejsc wartych odwiedzenia. Planuję utworzyć nową kategorię: Ogłoszeń i aktutalizacji (zawodowych) tu na blogu zamiast publikowania ich w social mediach. Generalnie będzie mnie więcej tu w „moich miejscach”: na blogu, na kanale youtube na newsletterze. Także zachęcam do częstego zaglądania i zapisania sobie adresu www mojej strony. Wygląd strony mojej kancelarii (nuutinen-kancelaria.eu) też się zmieni. Zniknie z niej blog ( który kosztuje sporo czasu i opieki) a ułatwiony będzie zapis na usługi. To chyba tyle. Zobaczymy za rok w podsumowaniu jak poszło mi tym razem.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top